بچه رئیس Boss Baby

ارائه‌ای از گروه دوبله پرشین

داستان

داستان فیلم، در مورد مردی به نام «تیم تمپلتون» است که در طول انیمیشن، داستان زندگی‌اش و زمانی که تنها هفت سال و نیم داشته را تعریف می‌کند. یک روز که تیم از خواب بلند می‌شود، از پنجره اتاقش، نوزادی را می‌بیند که کت و شلوار به تن دارد و به سمت خانه آن‌ها می‌آید. وقتی از اتاقش بیرون می‌رود، پدر و مادر او، تد و جنیس، این نوزاد را به عنوان برادر کوچک تیم معرفی می‌کنند. تیم از توجه بیش از اندازه‌ای که به این نوزاد می‌شود ناراحت می‌شود و فکر می‌کند که برادر کوچکش جای او را گرفته است.

چیزی نمی‌گذرد که تیم متوجه می‌شود این نوزاد تازه وارد، در حقیقت یک آدم بزرگ است که برای انجام ماموریتی به خانه آن‌ها آمده و همین موضوع باعث شکل‌گیری اتفاقاتی می‌شود. داستان «بچه رئیس» به‌طور کلی کشش خوبی دارد و مخاطب را جذب می‌کند ولی هرچه به پایان فیلم نزدیک می‌شویم دیگر روایت داستان، آن ساختار لازم را ندارد و ناگهان افت می‌کند. این فیلم در نظر منتقدین خیلی خوش ندرخشید ولی توانست نظر مردم را جلب کند، تا جایی که برخی اخبار از برنامه‌ریزی شرکت دریم‌ورکس برای ساخت قسمت دوم فیلم خبر می‌دهد.

«بچه رئیس» با پرداختن به موضوعاتی همانند توجه بیش از حد به بچه جدید خانواده، قوه تخیل کودکان و اهمیت خانواده توانسته پیام‌های اخلاقی بسیاری به مناسب خود بدهد و در مجموع انیمیشنی دوست‌داشتنی و قوی باشد.

اطلاعات بیشتر

مدت زمان انیمیشن: ۹۷ دقیقه

عوامل دوبلاژ

مدیر دوبلاژ: سپهر ترابی

دستیاران دوبلاژ: محمدابراهیم جنتی، مجتبی ابراهیمی

مترجم: ارکین زاهدی

صداگذاری و میکس: کیاوش امیرزاده

باند سازی: امید صالح

گویندگان «بچه رئیس»

سپهر ترابی

محمدابراهیم جنتی

مهلا دلجویی

مجتبی ابراهیمی

فرزانه زارعیان

آزاده موذن‌زاده

زهرا جدکاره

فواد اصلانی

داود رجیستری

سهیل پرهیزکار

سعیده جواهری

الناز محمدزاده

ستایش ترابی

کیاوش امیرزاده

فاطمه اسدی

فائزه فرصتیان

There are no comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart